The Guild 3 do pobrania

darmowe gryTrzecia odsłona serii osadzonych w realiach średniowiecznych strategii ekonomicznych z elementami RPG, zapoczątkowanej w 2002 roku pod egidą firmy JoWooD Entertainment. Opracowana tym razem na zlecenie Nordic Games gra The Guild 3 łączy kluczowe cechy swoich poprzedniczek z nowoczesną oprawą graficzną oraz szeregiem nowości i ulepszeń na gruncie mechaniki. W grze trafiamy więc po raz kolejny do średniowiecznego świata, pełnego wojen, sporów i intryg politycznych, aby z wolna wspinać się po szczeblach kariery.

The Guild 3 – wybierz własną ścieżkę rozwoju

Charakterystycznym elementem rozgrywki jest zaś swoboda wyboru drogi, jaką podążymy do sukcesu. W zależności od preferencji gracza, możemy bowiem zostać arystokratą, kupcem, przestępcą lub kimkolwiek innym. Twórcy gier, opracowując nową odsłonę serii, stają przed dylematem – czy wprowadzić wszystkie elementy poprzednich części, czy też dodawać je później, za pomocą płatnych rozszerzeń. Ze zrozumiałych względów to drugie podejście nie cieszy się sympatią graczy – wykastrowane The Sims 4 bądź pozbawione wielu mechanik Civilization V zebrały za nie sporo krytyki. Twórcy spośród GolemLabs na szczęście nie kierują tą drogą – obiecują, że w The Guild 3 dostaniemy wszystko owe, za co gracze pokochali poprzednie części, a mało tego parę nowości. Największą spośród nich jest znacznie z większym natężeniem sandboksowe podejście do batalii. Zabawę rozpoczynamy w 1400 roku, a potem przypadkiem się ona ciągnąć w nieskończoność (choć nie liczcie na zmianę epoki, poniższa nie nastąpi nawet platforma obywatelska kilkuset latach). Do asortymentu będziemy mieli 12 realistycznych map wzorowanych na średniowiecznych miastach, w tym Paryżu bądź Londynie, a więc odtwarzających specyficzny styl architektoniczny tamtej epoki – twórcy obiecują, iż będą one nawet szesnastka razy większe niż ów z The Guild 2. Całość prezentuje się więc okazalej niż poprzednie odsłony. Jeżeli więc kochasz otwarte, sandboksowe gry i jednocześnie pasjonujesz się historią średniowieczną, owe koniecznie pobierz grę The Guild 3 Download. Pozyskasz się, jak wiele możesz sprawić, wcielając się w istotę nawet najmniej istotnych istot. Jeśli lubisz symulacje terminu rzeczywistego z odniesieniem aż do czasów średniowiecza, to obligatoryjnie The Guild 3 pobierz by zagrać w tą grę. W tej niecodziennej grze, możesz dokonać ogółem, na co tylko posiadasz ochotę. A jeśli tąże niecodzienną, otwartą fabułę przyprawimy ciekawą i interesującą ryciną z mnóstwem tekstur, owe otrzymamy doskonałą grę, jaka na pewno zaciągnie nas na długie godziny przed monitor komputera.

Dodatkowo gracz powinno możliwość dołączenia do wybranej gildii lub danego stowarzyszenia. Dzięki takim zabiegom ewoluują się nowe możliwości postępów postaci, która będzie również miała możliwość wpływać na losy otaczającego ją świata. Deweloperzy w trzeciej części serii postanowili zrobić ukłon w stronę www sandboskowej rozgrywki. Można tutaj 12 różnych scenariuszy odnaleźć, jakie rozgrywają się na terenie rozlicznych miast. Dzięki takiemu urodzeniu autorzy postawili duży podkreślenie na rozwój sztucznej inteligencji, ponieważ specjalnie na zapotrzebowania gry został opracowany wprawny system, który zarządza zachowaniami postaci niezależnych. System tenże pozwala na ciągłe przetwarzanie rzeczywistości oraz na godziwą reakcję. Przede wszystkim bazą modela jest sześć przeciwstawnych zalety. Kolejne postaci niezależne są w stanie reprezentować prawdziwą mieszankę, w stosunku do wyznawanych wartości. Podczas PAX East w Bostonie, Massachusetts, Nordic Games zaprezentuje bezkresnej publiczności nowe tytuły w swoim portfolio, zapowiedzianym na 2016/2017, a wśród nich: The Guild 3, SpellForce 3, ELEX i Battle Chasers: Nightwar. Targi PAX East odbędą się w dniach 22-24 kwietnia 2016 w Boston Exhibition and Convention Center, Nordic Games.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here