Forum Extreme Games
Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? - Wersja do druku

+- Forum Extreme Games (http://forum-extremegames.pl)
+-- Dział: Ogólne (http://forum-extremegames.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pogaduszki (http://forum-extremegames.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? (/showthread.php?tid=391)Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? - Ola - 05-23-2019

W pracy mam zarezerwowany urlop na lipiec i zdecydowaliśmy się mężem i dziećmi że w tym roku na wakacje pojedziemy w Bieszczady. Bedzie to nasza pierwsza wizyta w tym rejonie i za bardzo nie wiemy czego się spodziewać. Nie chcemy być całkowicie odcięci od świata ze względu na dzieci które mają 5 i 9 lat. Dziękuję za każdą wskazówkę co do noclegów i atrakcji jakie warto zobaczyć w Bieszczadach.


RE: Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? - kaska - 05-28-2019

Z dziećmi proponowała bym Solinę, jest tam park rozrywki z którego dzieci na pewno się ucieszą, można wypożyczyć rowerek i popływać albo wyruszyć na rejs statkiem po Solinie. Jeżeli chcecie pochodzić po górach to najlepiej Wetlina, Cisna, Wołosate. znajdziecie tam noclegi blisko szlaków.


RE: Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? - Gizmooo - 05-28-2019

Jeżeli chodzi o Bieszczady to można tam bardzo fajnie spędzić czas, dobrze że już teraz myślisz o rezerwacji noclegu bo w sezonie najlepsze miejsca mogą być już zarezerwowane.


RE: Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? - Ola - 05-28-2019

W takim razie na pierwszy urlop w Bieszczadach zdecyduje się na Solinę. Macie jakieś sprawdzone miejsca?


RE: Gdzie najlepiej pojechac w Bieszczady? - kaska - 05-30-2019

Mogę polecić noclegi w Solinie które znajdują się 150 metrów od zapory domki Solina wynajem przez cały rok. W pełni ogrodzone, do tego z własnym placem zabaw. Domki są dobrze wyposażone, jest dostęp do internetu i zapewnione miejsce parkingowe, a z tarasów domków widoki są przepiękne.