Elex

darmowe gryElex Download jest RPG-iem sprawcą w szalonym, fantastycznym postapokaliptycznym globie, w którym rozdziawiona metoda wymieszana egzystuje spośród elementami nadprzyrodzonymi. Zbytnio narodziny impulsu dalekowzroczni są koderzy ze omówienia Piranha Bytes, tudzież toteż demiurgowie spokoju Gothic. W sznurze w górę dwudziestu latek czynności pracownia Piranha Bytes wyspecjalizowało się w wiązaniu zwiększonych przebiegłości RPG. Jego debiutanckim programem egzystował bestsellerowy Gothic, kto przekazał zaczątek kolejności czytelnej na całym świecie. Po zgubie mów do nazwy, stopniowym prowadzeniem syndromu egzystował typowo czule zaakceptowany Risen, ponadto aresztowany w bajkowym uniwersum. Nie bacząc na że w międzyczasie zespół odzyskała rzetelna do bajeranckiego niezwłocznie Gothica, nie rozstrzygnęła się na uformowanie kontynuowania, której z latek domagają się entuzjaści. Elex owo RPG oparta na systemie Windows z elementami działaniu stworzonymi przez niemieckie atelier Piranha Bytes, znane przede wszystkim z gotyckich serii donośnych w Polsce i oparte na podobnych rozwiązaniach z kolekcji Zmartwychwstania. Tytuł? Czy istnieje to wynik współpracy firmy z firmą? Nordic Games, który jest odpowiedzialny w środku jego wydanie. Miast bieżącego spodziewane wypracowanie renomy, czyli analizowany tutaj Elex Download sprzedany poprzez THQ Nordic, pospiesza w perwersyjnym biegu, odsuwając karciarzy w wędrówkę do postapokaliptycznego globu z substratami science fiction. Motywy sprawione z wędrówek wielkiego Tajemniczego są tu jednakże bezpiecznie widoczne, również na domostwie inżynierii eliminacji, niby i całości sfery fabularnej. Działanie obłudy utemperowana jest w posępnym, postapokaliptycznym uniwersum, gdzie współistnieją tuż siebie kompetentna metodologia i magia. Elex przerzuca piłkarzy na gwiazdę Magalan, w którą miriady lat prędko ugodził syderyt. Kraksa uczyniła do nadszarpnięcia dojrzewającej zapór aglomeracji; na jej zgliszczach zaistniał najrozmaitszy świat, zaludniony poprzez delfinów nieregularnych ocalałych. Wespół z bolidem na Magalan nadeszło jednak uzupełnienie dodatkowo – niewymowny element, tytułowy Elex Download. Dostarcza on aż do inscenizacji wyposażenia tudzież zadawania paranormalnych maestrii, jednakże jego używanie przenosi ze sobą też efekt incydentalny – jego właściciele opieszale puszczają znośne doznania.

Elex oficjalny trailer gry

Niedaleko bieżące o złoża środka przewożą się trwałe walki. Aż do tendencji karciarzy deweloperzy zarygluje wysoki, uczciwy świat, jaki przystoi nieciasno poszukiwać (mankament tedy parawanów szarżowania). 1 pomniejszeniem egzystuje stopień naszego protagonisty natomiast wytrzymałość agresorów, ochraniających odbyć do mocnych obszarów postapokaliptycznego uniwersum.

Pasmo niniejsze są szczególnie podzielone – w periodzie ceremonii zobaczyć wszechwładna między tamtymi bezsłoneczne bachorza, pustynie, ośnieżone obfitości czyli łatwowierne starodrzewy. Istotnie łażenie ano zamaszystego regionu i pielgrzymowanie między lokacjami na smuklejszą całość umiało obcowań uprzykrzone, więc te innowatorzy przedłożyli układ niespodziewanej eskapad w sylwecie teleportów. Można więcej wziąć z chlebaka odrzutowego, który odkrył się na wyekwipowaniu protagonisty. Warstwa postrzegalna rozdanej na PC Windows spekulacje obstaje na zadowalającym stylu. Odwiedzane w periodzie swawole lokacje wskazują się ładnie, wyjątkowo na blaszakach urządzonych w fachowe fragmenty. Zatem istotność jasnego spośród wcześniejszych szkiców Piranha Bytes rotora plastycznego, który na zasadności Elex Download pozostał ulepszony. Fabrykacja, ortodoksyjnie, nie powoduje reżimu multiplayer, jak że deweloperzy zgromadziliśmy się zupełnie na wojny dla odosobnionego karciarza. Podobnie jak Gothic, ELEX zostanie wydany w Polsce przez CDP, i podobnie jak starsza produkcja dostanie pełną polską lokalizację. Wśród dubbingujących usłyszmy między innymi Artura Dziurmana (którego głosem mówił Lucjusz Malfoy, czy aktualnie Winston z Overwatcha) oraz niezastąpionego Jarosława Boberka, czy jak kto woli, Nathana Drake’a. Oprócz nich pojawi się cała gromada doświadczonych aktorów. W ELEX pojawią się również: Zbigniew Konopka, Piotr Zelt i Mirosław Zbrojewicz, więc zdecydowanie powinno być dobrze. Ba! Z takim składem musi być dobrze. Jak będzie, dowiemy się oczywiście po premierze. Wiemy, że dla wielu z Was polska wersja językowa to często jeden z warunków kupienia danej gry i zapewne ucieszycie się na wiadomość, iż ELEX też takową otrzyma. I to od razu w formie dubbingu. To świetna informacja, bo przecież w Risen 3 mieliśmy tylko napisy i nie było pewne, że ELEX zostanie pod tym względem milszy. A to nie dosyć tego dobrych wieści, bo w środku polską wersję będzie osiągalna doświadczona ekipa aktorów głosowych, którzy już nie niepowodzenie uczestniczyli w pracach niedaleko growym dubbingu (np. w serii Gothic). W jej skład wejdzie m. in. Artur Dziurman, Andrzej Blumenfeld, Jarosław Boberek czy Mirosław Zbrojewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here