darmowe gryPostawienie na rozgrywkę w otwartym świecie oznacza bogactwo aktywności, którym może oddawać się gracz – liczne zadania poboczne, rozległe obszary do eksploracji, minigry etc. Night City jest na tyle wielkie, że do przemieszczania się po nim jest dozwolone wykorzystywać rozmaite pojazdy, tak jak naziemne, jak i latające. Co istotne, oprócz świata rzeczywistego występuje tu też Online – niebezpieczna rzeczywistość wirtualna – w której również toczy się część rozgrywki. Inżynieria rozgrywki (z systemem kariery postaci na czele) pozostała zainspirowana rozwiązaniami z bezkrwistego pierwowzoru. Szczególnie ważna wydaje się możliwość ulepszania bohatera różnego rodzaju cyberwszczepami, które spośród jednej strony gwarantują istot potęgę, ale z pozostałej mogą zagrażać jej człowieczeństwu i zdrowym zmysłom. KOMPAKT Projekt RED chce naszą firmę zaskoczyć kampanią promocyjną Cyberpunk 2077 – nie tylko jej przebiegiem, ale także czasem rozpoczęcia. W kilku zdaniach na ten temat wypowiedział się Adam Kiciński, naczelny i jeden z wodzów wykonawczych CD Projekt RED na cokwartalnym spotkaniu spośród inwestorami. – Kampania wydaje się już planowana. Jej kluczowym elementem jest zaskoczenie, przeto nie mogę zdradzić, jak się rozpocznie. Musi jako zaskoczenie – wyjaśnił zdawkowo nadejść. Do znaku towarowego ma przede wszystkim chronić dopiero raczkującą markę Prawo, jaką jest Cyberpunk 2077, w którą deweloper zdążył zainwestować sporo wysiłku oraz środków finansowych.

Gdyby koryfeusz inny nabył prawa aż do określenia, to mógłby wstrzymać rozwój marki, lub poniekąd uniemożliwić powstanie sequela, jaki w tytule zawierałby powiedziane słowo. REDzi zastrzegają, iż nie zamierzają rościć samemu praw do znaku towarowego, które jest już wyznacznikiem pewnego nurtu, o ile jego zastosowanie nie będzie wprowadzało potencjalnych odbiorców w pomyłka, czerpiąc z wysiłków polskiego studia. CD Projekt potwierdza więc plotki o ów, że Cyberpunk 2077 do pobrania wydaje się dla nich następnym, niesłychanie dużym i ważnym projektem. Na razie dotyczące samej gry pozostają tajemnicą szczegóły, ale znając potencjał tej ekipy można przystać, że zrobią wszystko, iżby Cyberpunk 2077 był projektem udanym i przede wszystkim radośnie przyjętym przez graczy. KOMPAKT Projekt ujawnił jedynie, iż gra będzie zawierać kooperacyjny tryb rozgrywki sieciowej. Między licznych ogłoszeń znajdują się oraz dwa dedykowane specjalistom od momentu pojazdów – studio potrzebuje zatrudnić do Cyberpunk 2077 m. in. artystę aż do pojazdów oraz programistę od momentu ich działania.

Cyberpunk 2077 to gra na którą każdy czekał

Pierwszy spośród nich ma tworzyć samochody, samoloty, motocykle i posady, ale mogą być to nie interaktywne elementy tworzonego świata. W przypadku programisty nie ma mowy o pomyłce, ogłoszenie zdradza, że jednym z jego zadań będzie stworzenie fizyki jeżdżenia i latania pojazdami. Wygląda więc na to, że po świecie gry poruszać będziemy się nie tylko na wirtualnych nogach naszego protagonisty. Nie jest to dziwne szczególnie, jeśli ostatnie informacje o wielkim, żyjącym mieście w grze okażą się prawdziwe. Więcej informacji pojawi się na oficjalnej stronie Cyberpunk 2077 do której warto czasami wejść.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCS GO do pobrania
Następny artykułThe Guild 3
Cześć! Dzięki, że przeczytałeś mój artykuł. Jestem zapalonym graczem, kocham gry multiplayer, gry strategiczne i tak dalej. Opisuję najlepsze gry do pobrania tak, abyś poczuł się zadowolony i wiedział czy warto poświęcić swój cenny czas na rozgrywkę danych gier. W skrócie, jestem tu po to, abyś był zadowolony z grania w gry!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here